Absolutní jedinečnost

Chcete mít exkluzivitu v užívání našeho nástroje? Získáte tak náskok před vaší konkurencí a můžete tak začít tvořit nová pravidla a udávat směr pro segment vašeho podnikání.
Všechny projekty, které mají být analyzovány našim systémem, jsou při zakládání schvalovány a následně s pravidelností revidovány, tak aby se zamezilo nežádoucím a nekorektním praktikám.
Díky tomuto postupu vám v rámci naší exkluzivní služby můžeme garantovat jedinečnost vašeho projektu v rámci námi poskytovaném řešení. Konkurence tak nebude mít možnost náš nástroj využívat a nezíská tak přístup k relevantním strategickým informacím o vašem společném segmentu podnikání.
Exkluzivita je smluvně stanovena na určité období, po němž lze vždy službu prodloužit.

Jedinečnost v rámci placených projektů a služeb

Cenově zvýhodněná je pak exkluzivita v rámci placených projektů, které poskytují vždy mnohem více sledovaných veličin a z toho plynoucích analýz.

Naproti tomu uživatelé, kteří si založí projekty zdarma (s velmi omezenými možnostmi sledování), mohu analyzovat stejné veličiny jak projekty placené. Je-li na tento projekt nastavena exkluzivita v rámci placených projektů, nelze projekt zdarma převést na placenou (rozšířenou) verzi.

Utajení informací o vašich webových portálech

Poslední placenu službou v této oblasti je utajení informací o vašich webových projektech pro účely konkurence.

Tedy v případě, kdy konkurence stejně jako vy využívá náš analytický systém a rozhodne se sledovat váš konkurenční projekt, lze díky této placené službě zamezit poskytování veřejných informací a výsledků o vašem webu, vašich produktech, cenách i službách. Konkurentovi se tak při analýze a hodnocení zobrazí informace o tom, že daný webový portál nelze zahrnout do výsledné analýzy.

100% anonymita všech analyzovaných projektů

Ať se již jedná o projekty placené nebo projekty provozované zdarma, je garantována 100% anonymita a vzájemné nesdílení neveřejných informací mezi ostatními projekty.

Tedy zdroje dat, které nelze získat z veřejných zdrojů, například informace o vašem prodeji, data Google Analytics atd. jsou zabezpečena proti zneužití, sdílení a jsou dostupná pouze v rámci vašeho projektu a vámi generovaných analýz.

Spolehlivost a spokojenost všech našich zákazníků je pro nás prvořadým cílem.